15 kg APIFOOD pokarm syrop inwert dla pszczół

Nowy produkt

44 Przedmioty

87,00 zł brutto

Więcej informacji

DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ APIFOOD HERBAL 9 ZIÓŁ?

Ziołolecznictwo weterynaryjne, tak jak medycyna dotycząca człowieka, w znacznym zakresie czerpie z doświadczeń lecznictwa tradycyjnego (ludowego). Leki ziołowe w weterynarii, ze względu na ich przeznaczenie terapeutyczne, można podzielić na dwie kategorie: do stosowania wewnętrznego (internum) i zewnętrznego (externum). Praktyczniejszą formą podawania leku pszczołom jest metoda polegająca na łączeniu surowca leczniczego z pokarmem. Tak też zostaje podana w Apifood HERBAL, mieszanka ekstraktów z wybranych ziół wspierających zdrowie i rozwój rodziny pszczelej.

APIFOOD HERBAL NIE JEST LEKIEM.    APIFOOD HERBAL JEST PRODUKTEM PASZOWYM ZAWIERAJĄCYM NATURALNE SKŁADNIKI WSPIERAJĄCE ORGANIZM PSZCZOŁY W WALCE Z CHOROBAMI RODZINY PSZCZELEJ TAKIMI JAK NOSEMA, GRZYBICA I WARROZA.

1. Skład produktu zoptymalizowany do wymagań pszczół. 

Ponad 60% w składzie to cukry proste, pozostałe cukry znajdujące się w syropie Apifood rozkładane są do cukrów prostych w trakcie składowania przez pszczoły w ramkach.
Dzięki wysokiej zawartości suchej masy (78%) Apifood nie zmusza pszczół do odparowywania dużych ilości wody, na co potrzebna jest energia pochodząca z pokarmu, pszczoły odpowiednio układają pokarm w ramkach.

Skład:

Sucha masa:       77-79 %

Fruktoza w s.m. 25-28 %

Glukoza w s.m.  30-37%

Maltoza w s.m.   17-24%

EKSTRAKTY Z ZIÓŁ:

POKRZYWA,

MELISA,

MIĘTA,

DZIKA RÓŻA,

JEŻÓWKA PURPUROWA,

CHMIEL,

TYMIANEK,

BYLICA PIOŁUN,

KORA DĘBU  

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: